Çağrı Merkezi / (0850) 307 96 65

Bize Yazın / info@liaboya.com

Yeni Yılın Yeni Renkleri Lia'da

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Yeni Yılın Yeni Renkleri Lia'da
Sevdiklerinizle Paylaşın


2021 Yılının Yeni Renk Trendleri Lia'da

Dünyanın renk otoritesi olarak kabul edilen Pantone, 2021 yılının rengini “Nihai Gri” olarak açıkladı.

Her yıl farklı ülkelerin temsilcilerinden oluşan komite farklı bir Avrupa başkentinde toplanıyor. Dünyanın içinde bulunduğu psikolojik durum, tüketim ihtiyaçları güncel trendler gibi dünyanın gidişatına yön veren faktörler göz önünde bulundurarak yılın rengini belirliyorlar.

2020 yılı tüm dünya için zor ve kasvetli bir yıldı. Pantone Renk Enstitütüsü Başkan Yardımcısı Laure Presman bu iki renk kombinasyonunun umut ve pozitifliğe hitap ettiğini söyledi. Sıfırlarken yenilenirken, yeniden keşfederken ihtiyacımız olan dayanıklılık iyimserlik ve pozitifliğe hitap eden kombinasyon, ifadelerini kullandı.

Zamansız ve kalıcı olarak nitelendirilen Klasik Mavi, basit, ancak bir o kadar da seçkin bir renk. Alacakaranlıktaki gökyüzünü andıran mavinin bu tonuna 2020’de birçok alanda rastlayacağız. 

Gri rengin tek başına durgun ve iç karartıcı olacağını düşünen ekip geleceğe olan umudu, güneşle olan ilişkisi ile neşe ve umudu temsil eden canlı sarıyı ekledi. Güç ve umudu temsil eden bu iki rengin oluşturduğu beraberlik farklı unsurların birbirini desteklemek için bir araya gelişini temsil ediyor.

Bu yılın trend rengini uygulamak isteyenler Lia Boya bayilerinden  ve yapı marketlerden temin edebilirler. Kullanılacak alanlarda dinginliği, özgürlüğü, ifade eden Nihai Gri, odaklanma konusunda da mekana avantaj sağlıyor. Rahatlığı ve dinginliği çağrıştıran gri, insan ruhunun derinliklerine dokunan bir renk olarak algılanıyor..Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...