Çağrı Merkezi / (0850) 307 96 65

Bize Yazın / info@liaboya.com

Dekorasyonunuzu Renklendiren Kapılar

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Dekorasyonunuzu Renklendiren Kapılar
Sevdiklerinizle Paylaşın


Lia ile Evleriniz Renkleniyor

Lia’nın İç Cephe ürün grubunda içerisinde yer alan Baha su bazlı panel kapı boyası, mükemmel örtücülüğü ve sararmayan yapısıyla amerikan panel kapılarınızın yüzeylere renk veriyor. Çevreci ürünümüz, suya, ev kimyasallarına ve darbelere karşı yüksek dayanıklılığa sahip.

Boya sektöründe yenilikçi ürün geliştirme anlayışını bir adım daha ileri taşıyan Lia Boya, Baha - Su Bazlı Panel Kapı Boyası ile kapılara renk getirdi. 

Amerikan kapılarda ve her türlü ahşap kapı yüzeyinde kullanılabilen Lia'nın Su Bazlı Panel Kapı Boyası, kokusuz ve sararmayan bir ürün. Her türlü iç, dış ahşap yüzeylerde de uygulanabilen Lia Su Bazlı Panel Kapı Boyası’nın farklı renk seçenekleri mevcut. Örtücü, yarı mat bir görünüme ve mükemmel yapışma özelliğine sahip olan ürünü tercih eden müşterilerimiz,  Lia'nın renk kartelası üzerinden yüzlerce renk seçeneği arasından kendi özel renklerini de oluşturabiliyorlar. 

Kapılarınız Baha ile renklensin

Lia'nın boya endüstrisindeki tecrübesi ve kalitesini yansıtan Su Bazlı Panel Kapı Boyası Baha da yer alıyor. Bu ürün özel pigmenti sayesinde kapılara canlı dekoratif bir görünüm kazandırıyor. Baha Su Bazlı Panel Kapı Boyası su ile karıştırılarak,  fırça ve rulo ile tek kat ya da iki kat olarak uygulanabiliyor. 

Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...