Çağrı Merkezi / (0850) 307 96 65

Bize Yazın / info@liaboya.com

Daha Ferah ve Çekici Duvarlar

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Daha Ferah ve Çekici Duvarlar
Sevdiklerinizle Paylaşın


İç mekan duvar boyalarında yeni renkler arayanlar, Lia Boya ile farklı renklerin ve fırçalar ile farklı desenlerin yer aldığı yeni bir dünya keşfediyor. Birbirinden canlı renkler, şık desenler ve modern dokular, Lia Boya farklı ile yaşam alanlarınızı renklendiriyor.

21. YY'da 2020 ve 2021 yıllarını esir alan Corana Virüs Pandemisi nedeniyle çok daha fazla zaman geçirdiğimiz evimizde renkli bir dekorasyon ve buna uygun bir duvar boyası bizi daha mutlu kılıyor ve huzurlu hissettiriyor. Bu doğrultuda ev yenileme sırasında attığımız ilk adımlardan biri genellikle duvarları boyamak oluyor.

Evlerimizin iç cepheleri için yeni çözümler sunan Lia Boya İç Cephe Ürün Grubu sağlıklı boya ürünleri duvarlara sedef, saten, metalik, mermer, ve sim efektleri vererek odalarınız için sıra dışı tasarımlar oluşturuyor. Lia Boya özel efektli ve dokulu ürünleriyle artık yaşam alanlarınıza daha farklı, daha şık ve daha çekici ürünler sunuyor.

Mermer, bronz, gümüş ve altın gibi sedef boya ve özel ürün grubuyla duvarlarda farklı yansımalar elde edilmesini sağlıyor. Antik mermer dokusunu altın ve gümüş efektleriyle birleştirerek üç farklı görünüm sunan Lia Boya ile mekanlar, geçmişin izlerini günümüze taşıyor. Lia Boya satenin çekici dokusunu, ince kumlu ve parlak yapısını evlerin duvarlarına yansıtıyor. Saten şıklığı ve kusursuzluğu Lia Boya Elanor ile duvarları kaplıyor. Işıltılı altın görünümlü Lia Boya ürünleri mekanları renklendiriyor.

Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...