Çağrı Merkezi / (0850) 307 96 65

Bize Yazın / info@liaboya.com

Duvarlarınızın Havasını Değiştiren Ürünler

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Duvarlarınızın Havasını Değiştiren Ürünler
Sevdiklerinizle Paylaşın


Türkiye’nin yenilikçi boya üreticisi Lia'nın sizler için özenle hazırladığı  Sedef özel ürün grubunda dört ayrı ürün yer alıyor. Seride; Eliza Altın Varak Sedef Boya , Elanor - Altın Sedef Boya, Elza - Bronz Sedef Boya, Elsa - Gümüş Sedef Boya bulunuyor.

Boya sektörünü yeni sedef grubu dekoratif boya ürünleriyle tanıştıran Lia , yeni ürün grubu Sedef boyalar ile sektöre ekonomik ve seçenekli çözümler sunmaya devam ediyor. Lia'nın ürünlerini ispat ettiği, farklı segmentlerdeki zengin ürün seçenekleri ile müşteriler için ayrı bir yerde duruyor.

Sedef ürün grubunda yer alan, Sedef Boyalar, son kat boya olarak kullanılırken, yüksek kapatıcı özelliği ve mükemmel yapışma gücü ile her türlü yüzeye iyi yapışabiliyor. Sedef ürünlerimiz farklı fırça ve rulolar ile çeşit çeşit desenler oluşturarak duvarlarınızı süslerken, aynı zamanda dekoratif ve kolay uygulanabilen bir ürün. 

Sedef ürün grubu duvar kağıtlarından daha ekonomik ve dayanıklı olması nedeniyle, dekoratif ve lüx mekanlar için iyi bir çözüm ortağı olmaya aday. 

Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...