Çağrı Merkezi / (0850) 307 96 65

Bize Yazın / info@liaboya.com

Gri'nin Tonları

Anasayfa / Blog / Gri'nin Tonları
Sevdiklerinizle PaylaşınEv boyamada sıklıkla kullanılan gri renk tonları duvarlarda cezbedici bir görünüm oluşturmaktadır.

Gri renk beyazın daha soğuk, keskin kokulu kuzenidir. Bu nötr duvar boyası rengi, sakinleştirici, zarif ve hatta heyecan verici bir etki yaratarak, her ev dekoru ve kişisel stil için mükemmel hale getirilebilir. Boya badana işleminde gri boyalar, ince solgun gölgelerden derin zengin pigmentlere kadar bir dizi tonla gelir. 

Sade bir beyaz ile kullanıldığında muhteşem sonuçlar ortaya çıkarabilecek gri tonları arasında seçim yapmak, rengin her tonu harikulade olduğundan, oldukça zordur. Sade bir beyaz haricinde diğer açık renklerle de uyumlu olan gri, son zamanların en çok tutulan renkleri arasında yer alıyor.  Sonuç olarak ev boyamada karar verme aşaması zaman alan bir süreçtir.   Ürünlerimiz arasından en tutulan renklerden olan gri silikonlu iç cephe boyamızı hemen denemek ve fikir almak için bayilerimiz ve yetkili mağazalar aracılığı ile Lia Boya Silikonlu İç Cephe boyalarımızı satın alabilirsiniz.

Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...